Kurbanoğlu Otomotiv San. ve Tic. olarak kurulmuş olan firmamız, otomobil yedek parça üretimi alanında faaliyet göstermekteydi. Uzun yıllar bu alanda çalışan firmamız 2012 yılında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri ve Konveyör Sistemleri alanında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız Konveyör Sistemleri alanında en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize yüksek kalite ile zamanında ve eksiksiz hizmet sağlamaktır.

Kurucumuz Yusuf Yavuz, uzun yıllar Makine ve Üretim Teknolojileri alanında çeşitli firmalarda çalışmalar yapmıştır. Günümüzde ise 2012 yılından bu yana 3B Proje Otomasyon ve Mühendislik firmasında makine tasarım ve teknolojileri konveyör sistemleri kaldırma ve iletme makineleri imalatında hizmet vermekle beraber, standart ve özel makine yedek parçalarının tedariki konusunda da çalışmalar yapmaktadır.

Belli bir süre PAGEV Halkalı Anadolu Teknik Lisesi'nde vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Plastik Teknolojileri alanında yoğun çalışmalar yapmıştır PAGEV'le olan irtibatı teknik ve ticari anlamda devam etmektedir. Aynı zamanda Türkiye Enerji İnovasyon Kurulu üyesidir. Her müşterisinin projesinin tasarımını kendi yapar ve üretim, montaj sürecinde işinin kendisi başındadır. Amacı değerli müşterilerine zamanında ve kaliteli hizmet vermektir.

KENDİ
KONVEYÖRÜNÜ
YARAT